Ettevõttest

Sumar Tools OÜ on kasvanud välja 1991. aastal asutatud Sumar OÜ plastivaluvormidega tegelenud tootmissuunast. Kliendile kättesaadava teenuse huvides kolisime 2013 aastal Mustamäel äsja valminud uude tootmishoonesse, kus meie kogenud meeskond ja uus seadmepark aitavad tagada kiired tarneajad ning kvaliteetse tulemuse. Peamiselt vormiehitusele spetsialiseerunud tootmises saame pakkuda ka eritöödena valmistatavaid detaile, millest vastutusrikkamaid kasutatakse ka lennukite koostamisel Saksamaal. Meil valmistatud vormid katsetatakse enne kliendile üle andmist uute Arburg pressautomaatide peal. Lisaks saame pakkuda väikeseeria plastiku pressimise teenust.
CAD projekteerimisel on kasutusel uusimad tarkvarad ning vajadusel simuleeritakse projekteeritavad vormid. Ainult põhjalikult planeerides ja täpset tootmisprotsessi jälgides saame pakkuda kliendi ootustele vastavat valmistamisaega.

Kui otsid usaldusväärset partnerit, kelle eesmärk on pakkuda operatiivse ajaga kliendi ootustele vastavat tulemust, siis oled õiges kohas!

Meeskond

Sumar Tools insenerid ja tehnoloogid on tunnustatud oma ala spetsialistid, olles haritud ka Saksamaa, Rootsi ja teistes välisülikoolides. Avara maailmavaatega oleme valmis kliendi esitatud väljakutseteks, et pakkuda töötavaid lahendusi ja anda omaltpoolt maksimaalne tulemus.

Meie kollektiivi iseloomustab sünenergiline võrdus 1+1 = 3

 • missing_male

  Priit Puuorg
  Müügiinsener
  (+372) 5915 1499
  p.puuorg@sumartools.ee
 • missing_male

  Kaarel Kruuser
  Tootmisjuht
  (+372) 5344 6633
  k.kruuser@sumartools.ee
 • missing_female

  Raamatupidamine
  Arved
  (+372) 6016 268
  info@sumartools.ee